Sunday, April 6, 2014

Rip It Up

Hodně teď poslouchám písničky z padesátek, jako třeba tuhle, nebo tuhle.
Je jaro a já mám konečně větší možnost rozhodování, co si na sebe zase naházím, ale čím dál tím víc přemýšlím nad tím, jestli si to vůbec můžu oblíct. Abych pak vydžela pohledy (a hlavně poznámky) lidí. Panejo, to nemůžu žít někde, kde to jde bez tohohle? No, od oblečení pryč, jsou tu daleko příjemnější věci...Třeba to, jak kolem krásně kvete příroda a já jsem našla několik nových úžasných míst, kde bych mohla fotit!

I listen a lot music from 50's like this or this ,now.
It's spring here and I can finally wear more skirts, shorts or dresses, so I am able to create more combinations, but I thinking more and more if I can wear this clothes. Because I think I am not strong enough to stand looks and especially commentaries from people around. But away from clothes, there are lots of more pleasant things...Like nature. Mother Nature has just grown up to her most beautiful form and I really enjoying it, because I had found some amazing places for next shooting!


9 comments:

 1. Tá fotka striech a domov má krásne farby :)

  ReplyDelete
 2. Náhodou, podle mě máš super styl oblékání ;).
  A kde je ta písnička, co jsi pořád zpívala (to s tím, že by chtěl vypít bazén vody, však víš... =D)?

  ReplyDelete
  Replies
  1. https://www.youtube.com/watch?v=x6zse-fDZC0 :) A Děkuji, děkuji, Eliško:).

   Delete
 3. S hudbou jsem na tom trochu podobně, ve škole zrovna probíráme jazz & swing a co víc říct, byla to láska na první poslech. Stand by me je taková klasika, kterou znám i z dřívějška, ale rip it up jsem poznala jen díky tobě, za což ti děkuju, hned jsem si ji běžela stáhnout (O:). Fotky přírody jsou vždycky jedinečné, protože je všude jiná, a tak je pořád co obdivovat.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to jsem ráda za to, že jsi díky mě poznala novou písničku, je fakt skvělá :).

   Delete
 4. Krásné fotky, jsi taková originální ! :)

  ReplyDelete

Děkuji vám za vaše komnetáře!
Thanks for your comments!

Popular Posts