Sunday, September 4, 2016

DRESS DOWN&UP

První den školy je pro mě těžký. Do školy se samozřejmě strašně těším (maturitní ročník, haha, jasně)...ale v oblékání jsem taková rozpolcená. 
Není to první z prvních dnů, sakra, je mi 19, tak proč to tak prožívat?! ... Ale můžu si na sebe vzít něco slavnostnějšího, přeci jen - je to první den!
A tak jsem zkombinovala svou oblíbenou sukni (miluju ji, fakt jo, sekáče jsou nejlepší) a zlatavou kabelku s něčím tak basic, jak jen to může být -  obyčejným bílým trikem. 
When it comes to the first days of school, I always don't know. What to wear. Quite a surprise for someone who knows month before the school starts, what she'll be wearing another half year.
But I'm just not sure if I should dress up, or dress it down... You know, it's not my very first day of first days, I'm 19 after all!
So this year, I've done super trick - dress it down&up at once. With my rosegold bag and beloved thrifted skirt, the only thing that was missing was basic of all basics the white t-shirt.
T-shirt unknown; Skirt thrifted; Bag mango (via vinted); Sandals ccc
And what did you wear on the first day of school?

7 comments:

 1. OMGG to je krásný <3 Sukně je boží i boty.

  ReplyDelete
 2. Mňa prvý deň školy čaká zajtra a hoci by som sa rada obliekla ,,slávnostnejšie", (aj ked sa to nevyžaduje, lebo tam strávim možno tak pol hodinu) no počasie mi nepraje :( Takže to vyriešim klasicky tričkom, nohavicami a doplním doplnkami a je to :D Ale tvoj outfit je fakt skvelýý! Tie topánky sú nádherné :)

  ReplyDelete
 3. hah, presne, ale presne takto som včera rozmýšľala, ibaže mi to uľahčilo počasie, keďže dnes nám celý deň neprestajne prší a je 17 stupňov. A ty vyzeráš skvelo!♥

  ReplyDelete
 4. Gif sa mi moc, moc ľúbi <3 A o sukni ani nehovorím!!!
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 5. Krásne fotky! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  ReplyDelete
 6. TÁ SUKŇA JE ŽIVOT, TO JE LÁSKA, TO CHCEŠ! ♥ Ja som prvý deň v škole ešte nemala a úprimne neviem, čo si oblečiem na slávnostné otvorenie školského roka (neviem, čo na ňom bude také slávnostné)... Aj tak vidím, že to dopadne v mojom prípade čierno-bielo :D

  ReplyDelete

Děkuji vám za vaše komnetáře!
Thanks for your comments!

Popular Posts