Sunday, March 11, 2012

Stránky pro tento měsíc /březen/.// Pages for the month / March/.

Milá a velmi sečtělá dívka, která má ráda Gracie.
Lovely and well-read girl, who likes Gracie.
Další stránka o Grace.
Other site about Grace.
 ---
Pokud tuto dámu neznáte, děláte velkou chybu.
If you don't know this lady, you are making a big mistake.
Staré fotky, převážně holek z plakátů.
Old photos, mostly pin-up girls.
Vaše Johanka-k
Your Johanka-k

7 comments:

 1. Jéé to je milé díky :) Jinak jsem náhodou narazila na tvůj profil na čsfd a viděla jsem, že jsi viděla film Z nóbl společnosti, prosím řekni mi, kde se na něj mohu podívat, moc prosím, nemohu ho nikde sehnat. Já zatím viděla jen okno do dvora a chyte zloděje a teď snad brzo dostanu DVD Děvče z venkova. Jinak ty ostatní vůbec nemohu sehnat (ještě vlastně mám stažený mosty na To-ri a jetš vím kde sehnat vražda na objednávku, ale to je tak vše)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Není zač.). A to Děvče z venkova ti tiše závidím, taky bych ho chtěla konečně vidět. Mosty přes Toko-ri jsou takový velmi průměrný film jediné, co se mi tam líbilo, byla Grace a William Holden+skvělé záběry letadel na svou dobu.

   Delete
 2. Díky díky moc, jen škoda, že tam nejde to Mogambo, ale to nějak dohledám. Jsi zlatá :) To děvče z venkova dostanu k narozeninám objevila jsem to za 200 Kč a tak jsem neváhala a hned jsem mámě poradila dárek :D Škoda, že v ČR dávaly filmy s Grace jenom od Hitchcocka.

  ReplyDelete
 3. Super, aspoň mám nějaké tipy:)

  ReplyDelete
 4. zaujímavé tipy :) inak srdečne ťa pozývam na môj blog kde prebieha giveaway o lak, tiene a náramky :) http://kristinafox.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Většinu z nich znám a jsou fakt super! :)

  ReplyDelete

Děkuji vám za vaše komnetáře!
Thanks for your comments!

Popular Posts